Төрийн жинхэнэ албаны мэргэшлийн шалгалтад бүртгүүлсэн иргэдийн анхааралд:

121

 2017 оны 05 дугаар сарын 25-ны өдөр дор дурдсан цагийн хуваариар Говьсүмбэр аймгийн Уул уурхайн жишиг сургууль Политехник коллеж дээр Ерөнхий мэдлэгийн болон Ур чадварын шалгалтыг цахим хэлбэр (компьютер)-ээр авна:

  1. Зарласан хугацаанаас хоцорсон иргэнийг уг шалгалтад оруулах боломжгүй гэдгийг анхаарна уу.
  2. Ерөнхий мэдлэгийн шалгалт эхлэхээс 10 минутын өмнө бэлэн байна уу.
  3. Ерөнхий мэдлэгийн шалгалтад орох иргэн Иргэний үнэмлэхтэйгээ ирнэ үү.

 

2017 оны 05 дугаар сарын 25ы өдрийн 08 цаг 30 минутанд
шалгалтанд орох иргэдийн нэрс:

 

д/д

Овог

Нэр

Регистр

1

Сэсээр

Буян-Отгон

ЧЕ85081777

2

Энхтөр

Мөнхбаатар

УЗ90022818

3

Амарбаатар

Дөлгөөн

ТЕ91100310

4

Лхагвасүрэн

Хатанбаяр

ЗН94052105

5

Буянбат

Оч

ЖЯ93011911

6

Болбаатар

Маралмаа

УК93030903

7

Содномпилжээ

Түвшинтөр

ОЮ93041011

8

Гансүх

Энххишиг

ЕЙ93081812

9

Орсоо

Бэрцэцэг

ТА91100500

10

Чулуунсүх

Хатанбаатар

ДЕ82040812

11

Чимэдцогзол

Отгонбаатар

ЙБ92020917

12

Одбат

Мөнхдэлгэрэх

ЕЙ95022311

13

Лхагвадорж

Гандорж

ЦЕ84092473

14

Болдбаатар

Билгүүн

ЕА93062817

15

Батцэрэн

Өрнөх

ТЕ94010415

16

Мягмар

Цэрэнчимэд

ЗЮ91083116

17

Болдбаяр

Мэндбаяр

НА87022111

 

 

 2017 оны 05 дугаар сарын 25ы өдрийн 09 цаг 40 минутанд
шалгалтанд орох иргэдийн нэрс:

 

д/д

Овог

Нэр

Регистр

1

Рэнчиндаш

Баттөгс

ЗБ88012918

2

Батмөнх

Дарханбат

ТЗ88032313

3

Батбаяр

Чанцалдулам

ЕГ93063001

4

Телегин

Багатгуль

ЕЙ94072620

5

Батболд

Анхбаяр

ЕЙ95051315

6

Төмөрбаатар

Хүслэн

УТ91050724

7

Оюунцэцэг

Энхбаяр

ЖМ93090611

8

Дагвалнамжил

Ариунжаргал

СФ92111203

9

Уламбаяр

Бат-Эрдэнэ

ЗЛ96100615

10

Дагва-Очир

Алтанчимэг

ПО91112808

11

Цэрэндондог

Батдорж

ЕЙ92010613

12

Сэвжид

Банзрагч

ИЮ86012465

13

Ишцог

Эрдэнэцог

ЗА84041819

14

Батсайхан

Дэлгэрбуян

ЕЙ95100904

15

Батдүүдээ

Жавхлантөгс

ЕЛ95021418

16

Ганболд

Төрболд

СЮ83062230

17

Пүрвээ

Рэнцэндорж

ИД94022414

18

Дагважаргал

Буянхишиг

КД92062607

 


2017 оны 05 дугаар сарын 25ы өдрийн 10 цаг 50 минутанд
шалгалтанд орох иргэдийн нэрс:

 

д/д

Овог

Нэр

Регистр

1

Галбаатар

Энхсайхан

ЗВ84032515

2

Очирбат

Тэргэл

ИД94090613

3

Намнансүрэн

Баттулга

ЧК76102818

4

Юндэнсүрэн

Цэвэлмаа

ЕЙ64012805

5

Энхбаатар

Хулан

ЕЙ96072900

6

Отгонтөмөр

Ёндонжамц

УИ94040435

7

Ганболд

Ариунцэцэг

ЕЮ89051808

8

Базарсад

Бумцэрэн

ЙС91082728

9

Даваасүрэн

Лхагвасүрэн

ИР92111100

10

Гарамгай

Энхтөр

СЮ77080711

11

Дашдорж

Ганчимэг

УГ79050306

12

Идэрцог

Алтансүх

КА95030617

13

Бат-Очир

Батчимэг

ЕЙ93062400

14

Энхтайван

Пүрэвсүрэн

ЕЙ95010506

15

Содбаяр

Сувдмаа

НШ94121209

16

Отгонбаяр

Энхзул

ЗН94080402

17

Батбаяр

Ичинванжил

ИФ94061604

18

Болдсайхан

Цэлмэг

УУ92081041