Төрийн жинхэнэ албаны мэргэшлийн шалгалтад бүртгүүлсэн иргэдийн анхааралд:

233

Төрийн жинхэнэ албаны мэргэшлийн шалгалтад
бүртгүүлсэн иргэдийн анхааралд:

 

2017 оны 04 дүгээр сарын 06-ны өдөр дор дурдсан цагийн хуваариар Говьсүмбэр аймгийн Уул уурхайн жишиг сургууль Политехник коллеж дээр Ерөнхий мэдлэгийн болон Ур чадварын шалгалтыг цахим хэлбэр (компьютер)-ээр авна:

  1. Зарласан хугацаанаас хоцорсон иргэнийг уг шалгалтад оруулах боломжгүй гэдгийг анхаарна уу.
  2. Ерөнхий мэдлэгийн шалгалт эхлэхээс 10 минутын өмнө бэлэн байна уу.
  3. Ерөнхий мэдлэгийн шалгалтад орох иргэн Иргэний үнэмлэхтэйгээ ирнэ үү.

 

2017 оны 04 дүгээр сарын 06-ны өдрийн 08 цаг 30 минутанд
шалгалтанд орох иргэдийн нэрс:

 

д/д

Овог

Нэр

Регистр

1 Дэмбэрэл Түвшинбат ЗН92111918
2 Ганбат Сэргэлэн УП91033016
3 Цэрэндондог Батдорж ЕЙ92010613
4 Энхзаяа Гантуяа ДЭ85042708
5 Баярмагнай Хишигзаяа ЗБ91112408
6 Батбаяр Чанцалдулам ЕГ93063001
7 Пүрвээ Рэнцэндорж ИД94022414
8 Нямтогоо Намуунсайхан ФЯ93030900
9 Батболд Ариунбуян УИ93120909
10 Пүрэвжав Болор-Эрдэнэ БЛ94110205
11 Батболд Анхбаяр ЕЙ95051315
12 Одбат Мөнхдэлгэрэх ЕЙ95022311
13 Энхтайван Амаржаргал ЕЙ84101902
14 Дорж Мөнх-Эрдэнэ ЙЛ93020915
15 Төмөрбаатар Хүслэн УТ91050724

 

 2017 оны 04 дүгээр сарын 06-ны өдрийн 09 цаг 40 минутанд
шалгалтанд орох иргэдийн нэрс:

д/д Овог Нэр Регистр
1 Болдбаатар Оюун-Эрдэнэ ЗБ88082104
2 Лоохууз Пүрэвжаргал ЗБ89033004
3 Цогзолмаа Булган МЛ91043007
4 Дашзэвэг Отгонбаяр ЕВ88071018
5 Довдон Нандин-Сувд ЗГ90052305
6 Цэнгэлсүрэн Энхчимэг УЗ90101902
7 Дорж Сарангэрэл ЕЙ75111900
8 Хуягбаатар Лхагвасүрэн ЕЙ92052716
9 Гончигцэрэн Насанбат КА86111893
10 Эрдэнэбат Ариунтуяа МИ91042400
11 Эрдэнэцогт Уранчимэг ЕЙ74012001
12 Энхбаяр Доржханд ЗН90082903
13 Баатар Болорцэцэг ЗФ89042706
14 Орсоо Бэрцэцэг ТА91100500
15 Доржпүрэв Жавхлантөгс ЗЮ92090718

 


2017 оны 04 дүгээр сарын 06-ны өдрийн 10 цаг 50 минутанд
шалгалтанд орох иргэдийн нэрс:

 

д/д Овог Нэр Регистр
1 Дондог Мишээл ФА92030801
2 Бат-Очир Батчимэг ЕЙ93062400
3 Намхайдагва Норжин ЕЮ89061708
4 Батбаяр Жаргалмаа ЛБ92053102
5 Пуужин Туяа ПЭ88111401
6 Бат-Очир Эрдэнэчимэг ЕА74091920
7 Нацаг Доржнамжим ЗЙ83040204
8 Рэгзэн Ариунаа ЗБ87031902
9 Рэнчинбямбаа Мөнхчулуун ИК94011206
10 Нямсүрэн Содномцэрэн ЗВ85091117
11 Энх-Амгалан Энхзаяа ЦХ93050608
12 Телегин Багатгуль ЕЙ94072620
13 Сьезхан Берикбол БЮ87013135
14 Лхагвасүрэн Хатанбаяр ЗН94052105
15 Эрдэнэцэцэг Гэндэнжамц ЗН93010600
16 Цогтбаяр Доржсүрэн ЛБ94063003

 

2017 оны 04 дүгээр сарын 06-ны өдрийн 12 цаг 00 минутанд
шалгалтанд орох иргэдийн нэрс:

 

д/д Овог Нэр Регистр
1 Батсайхан Дэлгэрбуян ЕЙ95100904
2 Пүрэв Уранчимэг ВМ80092105
3 Майнбаяр Энхцэцэг ЕЙ94052409
4 Дуламсүрэн Сувд-Эрдэнэ ЦХ95090101
5 Улаанхүү Болор-Эрдэнэ ЕЙ95120123
6 Баярмөнх Насанжаргал ЗБ94010606
7 Баттулга Мөнхтуяа ЗБ93110801
8 Отгонгомбожав Батхүү ЗВ95111519
9 Жаргалсайхан Чулуунтогтох ЗН93022211
10 Хишигсүрэн Цэвэлсүрэн НЦ95051407
11 Мөнхчулуун Наранцэцэг ДН77052700
12 Гомбосүрэн Хоролгарав ИГ95010104
13 Болд Батчимэг КЮ86062565
14 Чинболд Оюунтуяа НЦ92111203
15 Бат-Эрдэнэ Ариунжаргал УУ90062602
16 Бат-Өлзий Содномдорж ЗБ94093011