Төрийн жинхэнэ албаны мэргэшлийн шалгалтын сорилын шалгалт авах хугацаа, хуваарь

396

 Төрийн жинхэнэ албаны мэргэшлийн шалгалтад
бүртгүүлсэн иргэдийн анхааралд:

 

 2017 оны 02 дугаар сарын 16-ны өдөр дор дурдсан цагийн хуваариар Говьсүмбэр аймгийн Уул уурхайн жишиг сургууль Политехник коллеж дээр Ерөнхий мэдлэгийн болон Ур чадварын шалгалтыг цахим хэлбэр (компьютер)-ээр авна:

  1. Зарласан хугацаанаас хоцорсон иргэнийг уг шалгалтад оруулах боломжгүй гэдгийг анхаарна уу.
  2. Ерөнхий мэдлэгийн шалгалт эхлэхээс 15 минутын өмнө бэлэн байна уу.
  3. Ерөнхий мэдлэгийн шалгалтад орох иргэн Иргэний үнэмлэхтэйгээ ирнэ үү.

2017 оны 02 дугаар сарын 16-ны өдрийн 08.00 цагт
шалгалтанд орох иргэдийн нэрс:

д/д

Овог

Нэр

Регистр

1 Оюунцэцэг Энхбаяр ЖМ93090611
2 Эрдэнэбаатар Мөнх-Эрдэнэ ЕГ89013117
3 Ганбат Уранцэцэг КЮ90081261
4 Бумцэнд Энхцэцэг ЧГ81011508
5 Батцэнгэл Номиндарь ЕЙ93032409
6 Лхагвасүрэн Жанчивдорж ДЮ92090811
7 Гомбосүрэн Энх-Өлзий УЗ57041415
8 Гандираа Оюунболд НЭ88091416
9 Цэцэгмаа Пүрэвсүрэн РС83120113
10 Цэрэн Будсүрэн ЕС91051500
11 Батбаатар Дуламсүрэн ЙА90041100
12 Батжаргал Анхбаяр ОР90083116
13 Мөнхбаяр Мөнхбаатар ГК91100511
14 Төмөрбаатар Батхишиг ЕП89072021
15 Эрдэнэцэцэг Гэндэнжамц ЗН93010600
16 Очир Пүрэвсамбуу ИЛ93051300
17 Даваадорж Эрдэнэцэцэг ЗЮ90103103
18 Нямсүрэн Содномцэрэн ЗВ85091117
19 Оюунчимэг Жавхлантөгс ЧЛ78051769
20 Эрдэнэдалай Алтанбагана ФД89111415
21 Ганчөдөр Батнаст ЗЖ93011607
22 Батдүүдээ Жавхлантөгс ЕЛ95021418

 

2017 оны 02 дугаар сарын 16-ны өдрийн 09.10 цагт
шалгалтанд орох иргэдийн нэрс:

д/д

Овог

Нэр

Регистр

1 Чангаа Оргил ЕЙ90033115
2 Рэнчинбямбаа Мөнхчулуун ИК94011206
3 Сүрэнжав Өнөржаргал ЕП87090405
4 Чинбат Сэлэнгэ ЦЕ86111964
5 Лоохууз Пүрэвжаргал ЗБ89033004
6 Гантулга Дашжаргал ЗБ91082003
7 Ганзориг Урангоо КЮ83080664
8 Түмэнбаяр Ган-Эрдэнэ ЗН88021518
9 Загд Отгончимэг ЕЙ87041901
10 Доржсүхбаатар Алтанчимэг НМ86120401
11 Цэрэндондог Батдорж ЕЙ92010613
12 Батбаяр Чанцалдулам ЕГ93063001
13 Хуягбаатар Лхагвасүрэн ЕЙ92052716
14 Пүрэвжав Батсайхан УУ80060301
15 Батсуурь Баярмаа ЕЙ92041208
16 Догмидмаа Загдбазар НЬ81100874
17 Баярсайхан Соёлмаа МЗ88112161
18 Алтансүх Цэндмаа ЕЙ87022001
19 Чимэддорж Алтанбагана ЧИ64122910
20 Сүхбаатар Отгонболор НЕ94111706
21 Чулуун Амарбаясгалан ЧЛ85032508
22 Ходонгоо Орхон ТЕ79010864

2017 оны 02 дугаар сарын 16-ны өдрийн 10.20 цагт
шалгалтанд орох иргэдийн нэрс:

д/д

Овог

Нэр

Регистр

1 Батжаргал Ариунчимэг ШД74093003
2 Ганболд Мөнхболд ЕО92072913
3 Пүрэвжав Болор-Эрдэнэ БЛ94110205
4 Нямдорж Анударь УШ95070501
5 Дашчирэв Даваадулам НР84111464
6 Батдүүдээ Батсайхан ЕЛ93061211
7 Алтанхорол Баярбат ЕЙ90032011
8 энхбаатар Ганбаатар ТЯ83030432
9 Батбаяр Жаргалмаа ЛБ92053102
10 Чогров Ганбаяр ТЖ72102619
11 Нацаг Доржнамжим ЗЙ83040204
12 Шинжээ Дуламсүрэн ВЮ80032261
13 Батхуяг Номиндарь НЦ91052705
14 Энхтөр Мөнхбаатар УЗ90022818
15 Идэр Сарнай ИЗ80122968
16 Рэгзэн Ариунаа ЗБ87031902
17 Даваажамбал Ган-Эрдэнэ ПЮ80071771
18 Цэвээнжав Батцэнгэл УК64042117
19 Сүхбаатар Алтансүх УШ89120898
20 Төмөрбаатар Гантулга РН87110496
21 Буянбаатар Мягмарсүрэн ЕА90030601
22 Чинбат Сугармаа ЕУ92082818

 

2017 оны 02 дугаар сарын 16-ны өдрийн 11.30 цагт
шалгалтанд орох иргэдийн нэрс:

д/д

Овог

Нэр

Регистр

1 Очирбат Золжаргал ТЯ88012801
2 Даваажаргал Цэрэнпил ПЮ94101709
3 Батболд Анхбаяр ЕЙ95051315
4 Одбат Мөнхдэлгэрэх ЕЙ95022311
5 Цэрэндорж Ганзориг ЧТ80042110
6 Адъяа Оюунчимэг ЕЙ87060401
7 Цогтбаяр Доржсүрэн ЛБ94063003
8 Бавуудорж Алтантуяа ЗБ94072101
9 Төмөрбаатар Нямсүрэн ЕЙ94070301
10 Насанбуян Батнасан МЮ93072717
11 Дагважаргал Буянхишиг КД92062607
12 Отгонбаатар Гэрэлцэцэг УИ91112520
13 Ганхөлөг Булган УК94062001
14 Отгонбаатар Бадмаа МИ84012109
15 Дорж Итгэл ХА67020107
16 Жамсран Тунгалаг ЗП76122400
17 Пуужин Туяа ПЭ88111401
18 Сүхбаатар Бүрэнтөгс ОЮ85041611
19 Дархижав Батчимэг ЕЙ82072904
20 Дуламжав Ундрал УД89033101
21 Баясгалан Бурмаа ЕЙ86040606
22 Лхагвасүрэн Хатанбаяр ЗН94052105

 

2017 оны 02 дугаар сарын 16-ны өдрийн 12.40 цагт
шалгалтанд орох иргэдийн нэрс:

д/д

Овог

Нэр

Регистр

1 Нямсүрэн Гаваадондов ЗВ90032712
2 Ганболд Сэлэнгэ ПЮ93101101
3 Төмөрбаатар Цэвэлмаа ЕЙ89072503
4 Ганболд Насанжаргал РХ90122706
5 Батсайхан Өлзийдэлгэр ЕЙ94022008
6 Бат-Амгалан Ариунаа ФБ83052367
7 Буянтогтох Үүрцайх УУ84061407
8 Цогбадрах Энхжаргал ЕВ81052617
9 Телегин Багатгуль ЕЙ94072620
10 Сьезхан Берикбол БЮ87013135
11 Түвшинжаргал Солонгожаргал ЕЙ94102603
12 Төмөр-Очир Анхбаяр ЕЦ88010878
13 Баярсайхан Лүнгэрэгжанцан ЗН93030311
14 Батсайхан Дэлгэрбуян ЕЙ95100904
15 Боргил Жаргалмаа ЛЕ94072805
16 Батмөнх Бямбасүрэн ЗЗ86050301
17 Дашзэвэг Отгонбаяр ЕВ88071018
18 Дондог Мишээл ФА92030801
19 Бат-Очир Батчимэг ЕЙ93062400
20 Баярсайхан Уламсайхан ЕВ93061109
21 Энхтайван Пүрэвсүрэн ЕЙ95010506
22 Батжаргал Анхбат ОР92072014

 

2017 оны 02 дугаар сарын 16-ны өдрийн 13.50 цагт
шалгалтанд орох иргэдийн нэрс:

д/д

Овог

Нэр

Регистр

1 Жамсран Ууганцэцэг ЕЙ88090324
2 Үзмээ Содномпил СЛ90112511
3 Батцэнгэл Мөнхсайхан ЕЙ86080423
4 Мөнхтөр Банзрагч НГ90053160
5 Найданпүрэв Цэнд-Аюуш ЧМ86112362
6 Цогтсайхан Заяа ЕУ95072304
7 Батбаяр Ган-Эрдэнэ ЕЙ90123114
8 Лхагвадорж Сугиржав ЗЮ95063001
9 Бат-Очир Эрдэнэчимэг ЕА74091920
10 Гэрэлсайхан Дуламханд УП89071605
11 Найдансүрэн Мөнхмандах ЕЙ94040217
12 Гансүх Батжаргал ЕА94012611
13 Тойруул Отгонбаяр ЕЙ86070901
14 Зундуй Энхжаргал ЕЙ84020902
15 Рэнчиндаш Баттөгс ЗБ88012918
16 Сэнгэбаатар Мягмарнаран ЕЙ95091901
17 Хишигдорж Ариунгуа ЕЙ94062406
18 Энх-Амгалан Энхзаяа ЦХ93050608
19 Бат-Очир Ариунжаргал ЕЙ91080807
20 Батчулуун Ган-Эрдэнэ ЕО86031965
21 Алтансүх Золбаяр ЕЙ91030101
22 Найдансүрэн Мөнхбат ЕУ91061811